Türk Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben Bunu Biliyorum

2 posters

Ben Bunu Biliyorum Empty Ben Bunu Biliyorum

Mesaj  KoMPLoCu Çarş. Haz. 24, 2009 10:20 am

Evet arkadaşlar başlıktan pek anlaşılmasada içerigini bizim oluşturacagımız bir konu olacak lakin sadece metin2 ye ait bildiklerinizi yazacaksınız...

Mesela Ben,

Þeytan kulesinin en son katına kadar hangi stratejiler kullanılarak çıkılabilecegini ve azaril in nasıl kesilebilecegini biliyorum.
Þeytan kulesin de ki Demircinin neden item basma hakkı vermedigini de biliyorum. (bunları biliyorum lakin bir kaç arkadaşın bu konuda klavuz hazırlayacagı için onların paylaşmalarını bekliyorum)

Yada bir itemin +4 den +9 a kadar basılırken hangi yan itemleri istedigini de biliyorum diyebilirsiniz.

Veya Þu item şurada ki "xxx" isimli yaratıktan düşüyor diyebilirsiniz.

Burada ki amacımız herkesin bildigini bir konu altında toplayarak yeni başlayan yada bilmeyen arkadaşlarımıza yardımcı olmayı saglamaktır.

Lütfen Arkanızı sağlama alıp sallamayı düşünmeyin Forum her ne kadar sağlam olsa da o şiddet e dayanamaya bilir

Ve Mümkünse kendi tecrübelerinizi burada bizlerle paylaşın başkalarından duyduklarınızı degil.

İnanıyorum ki yakında çok büyük bir bilgi arşivini burada herkesin katkılarıyla oluşturacagız.

iyi forumlar
KoMPLoCu
KoMPLoCu
Süper Moderatör
Süper Moderatör

Rep Puanı: : 155

Ben Bunu Biliyorum Empty Geri: Ben Bunu Biliyorum

Mesaj  AdmiN C.tesi Ağus. 29, 2009 11:28 am

mesela ben m2de lonca kurmak icin +40 olunması gerektigini biliyorum:)
AdmiN
AdmiN
Admin
Admin

Rep Puanı: : 101

https://turkoyun.forumdizini.com